Magazine

  1. Alba Iulia, Centrul Comercial Alba Mall
    Str. Tudor Vladimirescu nr. 50 A ,unit. D5A
    0258736039
  2. Bacau “Arena Mall”
    Str. Stefan cel Mare nr.28
    0234.524353
    bacau@dovani.ro
  3. Braila “Braila Mall”
    Loc. Varsatura, str. Principala nr.4B, M4
    0239.700083
    braila18@dovani.ro
  4. Botosani, Centru Vechi
    Str. 1 Decembrie nr.13
    0231.529919
  5. Botosani, “Uvertura Mall”
    Str. Calea Nationala nr. 91, B9
    0231.529923
    botosani2@dovani.ro
  6. Botosani
    Str. Unirii nr.11
    0231.529930
    botosani3@dovani.ro
  7. Botosani Depozit si birouri
    Str.Primaverii nr.45
    0231.537831
    magazine@dovani.ro
  8. Deva “Shopping City Deva”
    Calea Zarandului nr.87
    0254.268614
    deva19@dovani.ro
  9. Drobeta Turnu Serverin “Severin Shopping City “
    Bdul Mihai Viteazu nr.78 , unitatea P52
    0252707250
  10. Galati “Galati Shopping Center”
    b-dul George Cosbuc nr.251, A030
    0236.423912
    galati17@dovani.ro
  11. Iasi, “Centrul Comercial Felicia”
    str. Bucium nr. 36 , S19
    0232.244464
    Iasi8@dovani.ro
  12. Iasi “Era Park”
    Sos. Pacurari nr. 121, S 17
    0232.250080
    iasi12@dovani.ro
  13. Pitesti “Jupiter City”
    Com. Bradu , DN 65B, km6+0.78, S 131
    0248.514024
    pitesti@dovani.ro
  14. Ploiesti “Shopping City Ploiesti”
    Blejoi, DN1 km 6, P4
    0244.436646
    ploiesti20@dovani.ro
  15. Sibiu “Shopping City Sibiu”
    Selimbar, sos. Sibiului nr.5, S55
    0269.246256
    sibiu16@dovani.ro
  16. Suceava “Suceava Shopping City
    Str. Calea Unirii nr. 27B
    0230.516885
    suceava10@dovani.ro
  17. Suceava “Iulis Mall”
    Str. Calea Unirii nr. 22 P108
    0230.237300
    suceava11@dovani.ro
  18. Tirgu Mures “Promenada Mall”
    Str.Gheorghe Doja Nr.243 , S74
    0265.326964
    mures14@dovani.ro
  19. Targu Mures “Mures Mall’
    Str. Piata Victoriei nr. 14
    0265.233539
    mures15@dovani.ro
Anunțuri